Prečo si vybrať  PNC Design ?

U nás v PNC Design pristupujeme ku každému zákazníkovi s individuálnym prístupom.

Kto sme ?

PNC Design je jedinečným tímom profesionálov v oblasti brandingu, grafického dizajnu a tvorby webových stránok. Spája nás túžba po dokonalosti, láska k dizajnu a vášeň pre všetko, čo je nové. Sme plní energie a túžime po neštandardných úlohách, pretože práve takéto úlohy rozširujú možnosti nášho profesionálneho rastu. Už vyše tri roky prispievame k úspechu našich zákazníkov a spĺňame aj tie najodvážnejšie nápady.

Čím sa zaoberáme ?

Na základe odbornej stratégie a umeleckého prístupu tvoríme žiadané a úspešné brandy. Naša práca je založená na princípe jednoduchosti a prehľadnosti. Kladieme dôraz na podstatu veci, nezaoberáme sa ničím zbytočným. Naša agentúra ponúka široké spektrum služieb v oblasti grafického dizajnu a tvorby webových stránok. Najlepšie nás prezentuje naše portfólio.

FLEXIBILITA

Našim klientom garantujeme rýchlu spätnú väzbu. V priebehu celého dňa nás môžete kontaktovať telefonicky alebo e-mailom. Týmto spôsobom nás dokážete čo najrýchlejšie informovať o prípadných zmenách, či už o dohodnutí osobného stretnutia.

SPOĽAHLIVOSŤ

Počas našej práce neustále udržiavame kontakt s našou klientelou. Finalizáciu a priebeh vždy konzultujeme priamo s Vami.

ORIGINÁLNOSŤ

Ak hľadáte originálne logo pre Vašu spoločnosť, návrh a sprostredkovanie Vašej reklamy, reklamné produkty od letákov až po svetelné reklamy, alebo máte záujem o webovú stránku, akú ešte nikto nemá, ste na správnom mieste. Sme tu aby sme Vašu víziu premenili na skutočnosť.

Ako u nás v   PNC Design pracujeme  ?

Všetko má svoj presný postup, bez ktorého by sme nedosiahli výsledky  s ktorými bude klient spokojný na 100%

w w

STRETNUTIE

Po telefonickom kontakte s klientom dohodneme v čo najkratšom časovom rozmedzí osobné stretnutie, kde nám klient predstaví jeho víziu.

l l

PLÁNOVANIE

Na základe informácií a údajov, ktoré nám poskytnete, Vám predložíme náš návrh, plán a cenovú ponuku.

i i

PRÍPRAVA

V prípade záujmu pripravíme grafické podklady, ktoré následne prekonzultujeme priamo s Vami. Následne prebehne Vami zvolená finalizácia produktu. Radi poskytneme vizualizácie pre Vašu lepšiu predstavu výsledných produktov.

U U

TESTOVANIE

Každy produkt finalizujeme len so súhlasom klienta, ktorému poskytneme všetky informácie o výsledku produktu.

DORUČENIE

Ako bonus na záver Vám ponúkame doručenie finalizovaných produktov priamo do vašej kancelárie, pobočky prípadne na iné vopred dohodnuté miesto.

SPOKOJNOSŤ

Najdôležitejším bodom pre nás je spokojnosť zákazníka z dobre odvedenej práce.